Raads- en Steunfractie

 

Fractie voorzitter

Marga Mulder-Key

Contactgegevens:
0224-563390
m.mulder@raadschagen.nl

Raadslid

André Groot

Contactgegevens:
06-53174240
a.groot@raadschagen.nl

Raadslid | R.R.N. *

Perry Vriend

Contactgegevens:
0224-591761
p.vriend@raadschagen.nl

Raadslid

Marianne Wijnker

Contactgegevens:
06-14643054
m.wijnker@raadschagen.nl

Raadslid 

Truus Cooper-Limmen

Contactgegevens:
a.cooper@quicknet.nl

Steunfractie 

Louis Roozendaal

Contactgegevens:
0226-392357
lroozendaal@quicknet.nl

Steunfractie | R.R.N. *

Arthur v.d. Wateringen

Contactgegevens:
06-15331208
elwada35@gmail.com

 

 

  • REGIONALE RAADSCOMMISSIE NOORDKOP (RRN)
    In 2016 hebben de vier gemeenteraden van Den Helder, Hollands Kroon, Schagen en Texel samen de Regionale Raadscommissie Noordkop (RRN) opgericht, een die diverse onderwerpen behandelt die alle vier de gemeenten aangaan. Voorbeelden zijn de RES, maar ook de diverse gemeenschappelijke regelingen zoals de GGD, het Regionaal Archief, de Omgevingsdienst en de Veiligheidsregio.Samenwerken, daar gaat het om. Want alleen kun je veel, maar wanneer je de krachten bundelt in de regio dan kun je net iets meer. Het samenwerken is overigens geen doel op zich. Het is vooral een middel om te borgen dat deze gemeenteraden gezamenlijk optrekken en zo een krachtig gezamenlijk signaal kunnen afgeven als het gaat om bepaalde bestuurlijke onderwerpen die de gemeentegrenzen overstijgen. De strategie als het gaat om energie is bijvoorbeeld zo’n onderwerp.

Note: deze tekst is afkomstig van de website Gemeente Schagen | 10-5-2022